9. kolo. Sokol Železnice – Tatran Hostinné –KRPA – B 9 : 9

9. kolo. Sokol Železnice – Tatran Hostinné –KRPA – B  9 : 9

Odpolední utkání s velmi silným družstvem z Hostinného bylo očekáváno se zájmem a dle prognóz to bylo utkání s otevřeným koncem. Nastoupili jsme ve stejné sestavě jako dopoledne a začali velmi dobře. Úvodní čtyřhry se staly naší kořistí a výsledek  2 : 0 byl velmi příjemný. Hned první dvouhry však ukázaly pravou sílu soupeře kde Frýba nestačil na Voňku Jakuba -1:3 a Rohlíček na Dymáka 0:3 a byl srovnáno  2 : 2. Všechna další utkání jsou velmi vyrovnaná ale daří se nám a po desátém utkání vedeme 6 : 4, což je velmi slušný výsledek. Potom si však naši hráči vybrali slabší chvilku a v mnoha případech nutno říci – velmi smolnou chvilku. V této době bylo enormní množství „prasátek“ pro soupeře, jako bychom ani nehráli doma. Hosté měli šňůru 4 vítězství v řadě, z toho 3x 2:3 a vždy pátý set jen o povinné 2 míčky. Z 6 : 4 je rázem 6 : 8. Poté Vyskočil po vynikajícím výkonu poráží nejlepšího hráče hostí Jakuba Voňku 3:2, v posledním setu 14:12 a upravuje na 7 : 8, jenže Frýba nenalézá zbraň proti Dymákovi a ten zajišťuje hostům remizu a naději na vítězství – stav 7 : 9. Proti jsou však Rohlíček který přehrává  Karla Voňku 3:0 a Horák vyjma prvního setu nemá žádný problém s Bartošem kde vítězí 3:1 (-9, 4,3,2)!! A dosahuje tak velmi cenné a důležité remizy.  Nebýt té slabší chvilky mohli jsme se radovat možná i více. I tak však považujeme výsledek za velmi dobrý. Jak bodovali naši Vyskočil 3,5, Horák 2,5 Frýba a Rohlíček 1,5.

30.11. zakončí naše družstvo první polovinu soutěže nejprve v Úpici proti místní Spartě a ve Rtyni s Baníkem.